!


Od 23.7 do 31.7.2022 DOVOLENÁ
Děkujeme za pochopení

!

Dobrý den vážení zákazníci,

zabýváme se dodávkou, montáží, servisem a opravami výplní stavebních otvorů, zboží a službami týkajícími se dodávky doplňků a příslušenství ke všem typům oken a dveří.

U nás naleznete vše na okna a dveře již zabudované,nebo námi dodané. Dokážeme uspokojit přání každého i sebenáročnějšího zákazníka. Veškeré zboží naleznete v různých materiálových a funkčních variantách. Tudíž i v různých cenových možnostech, které jsou dostupné pro každého z vás.

V dnešní hektické a uspěchané době, každý z nás hledá příjemnou, klidnou a bezpečnou oázu klidu ve svém domě či bytě. K příjemnému bydlení dnes patří také moderní a stylové stínění a ochrana proti hmyzu. Dnes už není cenový přepych použít v moderním interiéru například japonské stěny, nebo krásně a luxusně vypadající látkové roletky, plisé žaluzie, které nejen znemožní průniku slunečního paprsku, ale také znevšední váš dům. Všechno u nás naleznete za velice příznivé ceny a ve velice krátkých dodacích termínech.A samozřejmě s odbornou montáží s plným poradenským, záručním servisem a v požadované jakosti.

 

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat.

2012-03-17-029.jpg
Jste - li z těchto lokalit : Ostrava Poruba, Ostrava Plesná ,Polanka,Ostrava Nová Bělá, Ostrava Stará Bělá, Ostrava Martinov, Ostrava Zábřeh, Ostrava Hrabůvka, Ostrava Hrabová, Ostrava Zábřeh,Ostrava Centrum, Ostrava Mariánské Hory, Krásné pole, Děhylov, Velká Polom dojezd paušálně 100kč
2013-04-04-724.jpg
2013-06-28-116.jpg
P1220155.jpg
P1220201.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one